P. GOLD. BRAMY DRZWI OKNA-IWONA KNAŚ

Montaż alarmów domowych Wrocław

Oferujemy montaż alarmów domowych we Wrocławiu. Jeśli zależy Ci na ochronie własnego mienia, rozważ instalację systemu, który odpowiednio wcześnie zaalarmuje Cię o wykrytym zagrożeniu.

Co możesz w ten sposób zyskać? Istnieje szansa, że potencjalny intruz przestraszy się zabezpieczeń i rezygnuje z chęci dokonania grabieży. Twoi sąsiedzi zostaną poinformowani (np. sygnałami dźwiękowymi) o tym, że na posesji obok coś się dzieje, co zachęci ich do podjęcia działania.

W zależności od wyboru systemu możesz zyskać również dostęp do bieżących informacji na temat ewentualnych nieprawidłowości, a ich wykrycie może być równoznaczne np. z wezwaniem do domu firmy oferującej usługi ochroniarskie.

Montaż alarmów domowych — jakie systemy oferujemy?

Oferujemy montaż inteligentnych systemów alarmowych takich marek jak m.in.:

  • DAHUA,
  • HIKVISION,
  • SATEL,
  • JABLOTRON.

Urządzenia zapewniają wysoki poziom zabezpieczeń. W zależności od konfiguracji pozwalają m.in. sterować oświetleniem czy zamykaniem i otwieraniem bram garażowych.

Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o zabezpieczenie swojego mienia, skorzystaj również z usługi montażu kamer monitoringu, którą także realizujemy. W ten sposób zyskasz nawet całodobowy dostęp do obrazu z kamery i niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, będziesz wiedział, co dzieje się na Twoim podwórku.

W kompleksowy sposób zajmujemy się instalacją systemów alarmowych i monitorujących. Doradzamy, na jakie rozwiązania się zdecydować. Montujemy wybrane elementy i podpowiadamy, jak skutecznie z nich korzystać, aby zapewniały oczekiwany poziom zabezpieczeń.

Zapraszamy do kontaktu.