P. GOLD. BRAMY DRZWI OKNA-IWONA KNAŚ

Instalacja kamer przemysłowych Wrocław

Jedną z naszych specjalności jest instalacja kamer przemysłowych we Wrocławiu. Zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa w swojej firmie? Chcesz chronić mienie znajdujące się w magazynie, hali czy fabryce? Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Zaplanujemy instalacje, pomożemy w przygotowaniu infrastruktury — współpracujemy w tym zakresie ze sprawdzoną firmą od elektryki — i doradzimy Ci, na jakie rozwiązania się zdecydować. Dzięki temu zyskasz sprawdzony system monitorowania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i łatwy w obsłudze.

Instalacja kamer przemysłowych — czym wyróżniają się oferowane rozwiązania?

W ramach instalacji kamer przemysłowych oferujemy produkty, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. System monitoringu, w zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, może być wyposażony m.in. w funkcję stabilizacji obrazu, zaawansowane czujniki ruchu, nowoczesne porty i rozwiązania w zakresie łączności, a także sprawnie działający autofokus.

Oferujemy kamery przemysłowe marek:

  • DAHUA,
  • KENIK,
  • HIKVISION,
  • SATEL,
  • JABLOTRON.

Urządzenia są niezawodne i dostępne w wielu różnych wersjach. Dzięki temu możesz dopasować konkretną opcję do wielkości czy specyfiki monitorowanego terenu.

W celu dodatkowego zadbania o ochronę własnego mienia warto rozważyć jednocześnie instalację monitoringu i bram garażowych na wymiar o doskonałych parametrach w zakresie wytrzymałości. W naszej firmie kompleksowo zajmujemy się zabezpieczeniami, dlatego sprzedamy i zamontujemy w Twojej firmie również system alarmowy.

Zapraszamy do kontaktu. W indywidualny sposób podejdziemy do Twoich potrzeb. Doradzimy Ci i sprawnie oraz terminowo zrealizujemy zlecenie zgodnie z przyjętymi założeniami.